Hakkında

Hakkında

 

 

 

 

Gaye Alkan, ISAR Cap, profesyonel bir Astrolog ve eğitmendir. AstroArt Astroloji Okulu'nda Klasikten Modern Astroloji'ye uzanan kapsamlı üç yıllık eğitimini (Seçimsel Astroloji, Horary Astroloji ve Dünya Astrolojisi dahil olmak üzere) tamamladıktan sonra alanda uzmanlaşmaya Aleksandar Imsiragic'ten Hermetik Astroloji, Lea Imsiragic'ten Enerji Astrolojisi Eğitmenlik Eğitimi, Chris Brennan'dan Helenistik Astroloji, Sevilay Eriçdem'den Uranyen Astroloji eğitimleri alarak devam etmiştir. Farklı bakış açılarını öğrenmenin aklın kavrayışını geliştirdiğine inanır.

Türkçe Astroloji kitapları için editörlük görevleri üstlenen Gaye Alkan'ın makaleleri 2016 sonundan bu yana The Career Astrologer, ISAR Web Sitesi ve ISAR Journal gibi dünyanın en prestijli Uluslararası Astroloji yayınlarında yer almaktadır. 

30. IVC Konferansı ve ISAR 2020 Uluslararası Astroloji Konferansı'nın davetli konuşmacılarındandır. ISAR 2020 Konferansına, dünyanın farklı alanlarındaki üyelerin ve profesyonellerin oylamaları sonucu ilk 30 Astrolog arasında seçilmiştir.

Gaye Alkan, aynı zamanda dönüşüm ve enerji teknikleri alanında da kendini kanıtlamış bir eğitmen ve uygulayıcıdır. ThetaHealing, Access The Bars, InnerSpeak, Usui Reiki gibi sistemlerin eğitmenliğini yapmakta, aktif olarak seminerler vermektedir. 

Danışmanlık anlayışı, sahip olduğu tüm araçları kullanarak kişilerin kendine yardım etmesine olanak sunmaktır.

 

 

 

 

 

Hakkında